Miskolci irodánkba keresünk

Értékesítő ügyfélszolgálati munkatársakat

Feladatok:

  • Termékeink megismertetése és értékesítése, s ezekkel összefüggő tanácsadás nyújtása
  • Ügyfelek naprakész kiszolgálása, informálása
  • Call centerben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Biztosítás szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség vagy MNB független biztosítás közvetítői vizsga
  • Agilitás, jó kapcsolatteremtő képesség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Munka iránti elhivatottság
  • Türelem, udvariasság, rugalmasság
  • Nyitottság az újdonságokra
  • Jó probléma megoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti fix + jutalékos jövedelem
  • Minőségi képzés
  • Stabil háttér
  • Hosszú távú tervezhetőség, előrelépési lehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, és az elvárásoknak megfelelő végzettséggel, képességekkel rendelkezik, akkor Jelentkezését magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal a allas@clb.hu email címre várjuk!